Поиск работы на robota.uaukraine

Головний бухгалтер

40 000 — 80 000 ₴   Договірна
3 недели назад
04 марта 2023
Чернигов
В офисе/на месте
Полная занятость
Регулярний перегляд зарплат

Я шукаю кандидата, який нам дійсно потрібен і важливий для нас. Хочу зробити одну з самих вигідних пропозицій на ринку. Ми розглядаємо кандидатів з любого регіону, якщо Ви готові на переїзд, готові допомогти з житлом, ВПО теж розглядаємо. Ми в Дніпрі.

ШАНОВНІ КАНДИДАТИ, ДУЖЕ ПРОШУ ВІДПРАВЛЯТИ РЕЗЮМЕ У ВАЙБЕР ЧИ ТЕЛЕГРАМ. ТАК Я МАЮ МОЖЛИВІСТЬ ОПЕРАТИВНО ЇХ ПЕРЕГЛЯДАТИ І ПРИДІЛЯТИ ВАМ ЧАС. ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ. Показать контакты 0993432499 .


Шукаю головного бухгалтера в компанію для своїх знайомих. Агросектор: рослинництво та тваринництво. В першу чергу розглядаємо кандидатів з досвідом роботи у цих сферах, також можуть зацікавити кандидати з виробничих підприємств з великими обсягами інформації, обширним функціоналом та вкладом в розвиток компанії і власними досягненнями.

Основні вимоги: профільна освіта, знання основ та стандартів веденея бухгалтерського обліку, знання законодавства та норм, відслідковування та впровадження змін, системна робота з власною командою ( участь у підборі, адаптації, мотивації, атестації працівнтків), досягненея в плані внесення позитивгих змін в облік, полегшення і доступність ведення господапських операцій, правильна постановка завдань для системного адміністратора/програміста та контроль цих впроваджень, досвід проходження перевірок, позитивний настрой на роботу, участь в поліпшенні роботи компанії та власного структурного підпрзділу, тощо.

Функціонал я готова обговорити індивідуально. Більше деталей про компанію розповім також особисто. Я абсолютно впевнена, що достойному кандидату можу зробити пропозицію, від якої не можна відмовлятися.Чекаю резюме.Rem-but-tehnika

Строительство

Похожие вакансии

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: