Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
24.02.2021

Продавець-консультант в ювелірний магазин (ТРЦ «Рів'єра»)

Золотий Вiк
Торговля розничная / Retail

  Компанія «Золотий Вік» є лідером в ювелірній галузі України з 1999 р. Ми стали Першими завдяки професіоналізму, взаємоповазі та підтримці серед співробітників Компанії!

  Відвідай сторінку https://www.instagram.com/zolotoyvek.job/?hl=ru і познайомся ближче з професією, майбутніми колегами та реальними історіями з життя ZV Команди!

  Ти вже готовий приєднатися до нашої Команди? Відправляй резюме! Протягом 3 робочих днів чекай зворотній зв’язок на електрону адресу чи дзвінок від Менеджера з підбору персоналу!

  Що ми пропонуємо:

  • Гідну винагороду, на яку Ти впливаєш самостійно. Середня заробітня плата від 10 000 грн. Компанія пропонує реальні щомісячні плани, додаткові матеріальні мотивації, тренінги для підвищення власних знань у продажах, а також мотивуючі конкурси серед співробітників!
  • Умови праці та графік4/2, з 10 - 00 до 22 - 00 (19 - 20 робочих днів на місяць). Обладнане робоче місце з усіма необхідними комунікаціями та системою безпеки;
  • Стажування — Ти навчишся основам продаж ще в період адаптації (від 4 до 5 днів) і зможеш провести свою ПЕРШУ консультацію і продажу;
  • Стабільністьофіційне працевлаштування, а також спеціальна соціальна система підтримки для співробітників компанії;
  • Оточення — Тобі сподобається працювати в молодому, професійному колективі на чолі з харизматичним керівником!
  • Розвиток кар'єри — Ти піднімешся по кар'єрних сходах. Спробуй повторити реальну історію наших співробітників:за 6 місяців стати Директором магазину, або за 18 місяців дорости до Регіонального директора!

  Що ми чекаємо від тебе:

  1. Виконання стандартів обслуговування: Зустріч — Професійне консультування — Презентація виробів — Продаж — Щасливий покупець — Задоволений співробітник =);
  2. Дотримання стандартів Компанії: дотримання дрес-коду, виконання прийому та викладки ювелірних прикрас;
  3. Прагнення до отримання нових знань і досвіду;
  4. Клієнтоорієнтованість, бажання допомогти і знайти спільну мову з кожним клієнтом магазину;
  5. Уміння грамотно вести діалог українською та російською мовами.

  Ти вже готовий приєднатися до нашої Команди? Відправляй резюме! Протягом 3 робочих днів чекай зворотній зв’язок на електрону адресу чи дзвінок від Менеджера з підбору персоналу!