Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
06.05.2021

інженер садово-паркового господарства

Зеленбуд, КП
Государственный сектор
  • Регион:Чернигов

Шукаємо талановитого та ініціативного інженера садово-паркового озеленення, яким цікаві наймасштабніші і амбітні проекти.
Завдання та обов’язки. Здійснює безпосереднє керівництво зеленим будівництвом, формуванням зелених насаджень різного функціонального призначення. Контролює виконання робіт з утримання озеленювальних об’єктів, готує необхідну документацію для виконання цих робіт. Розробляє проекти поточних і перспективних планів робіт з озеленення міста та утримання зелених насаджень. Контролює якість та дотримання технології виконуваних робіт, використання машин і механізмів за призначенням.

Здійснює приймання площ під озеленення від замовника, розробляє ескізні проекти композицій зелених насаджень, квітково-декоративного оформлення. Бере участь у розробленні заходів щодо наукової організації праці, підвищення продуктивності та якості робіт, культури виробництва. Сприяє впровадженню у виробництво передового вітчизняного та зарубіжного досвіду щодо озеленення міст та утримання зелених насаджень. Провадить роботу з підвищення кваліфікації кадрів.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня; методичні, нормативні та інші керівні матеріали з питань зеленого будівництва та утримання зелених насаджень; основи проектування об’єктів зеленого будівництва та технологію виробничих процесів створення та утримання різних видів зелених насаджень; стандарти на садивний матеріал; будівельні норми і правила; передовий досвід у галузі зеленого будівництва та утримання зелених насаджень; асортимент деревних, чагарникових та квітково-декоративних рослин, газонних трав; технологічні характеристики машин і механізмів, що використовуються під час створення та догляду системи зелених насаджень; основи економіки, організації виробництва та праці, систему оплати і нормування праці у зеленому господарстві; норми і правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту. 

Старанність, відповідальність, вміння працювати в команді, професіоналізм, бажання постійно розвиватися.Повна зайнятість.Умови роботи:Цікаві проекти.Можливість зростання, робота в молодій команді.
Необхідні кваліфікаційні вимоги. :
повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр або спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера садово-паркового господарства I категорії — не менше 2 років.
Робочий графік: понеділок-субота з 8.00-17.00. Всі деталі за телефоном 0633006431