Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
18.02.2021

Декоратор Оформитель Дизайнер

6 000 грн.

Гайдуцька Т.В., ФОП
Торговля розничная / Retail
  • Регион:Киев
Вакансія «Декоратор в сфері аеродизайну» (робота з гелієвими та повітряними кулями) / «Балунеріст» Обов’язки: - збірка композицій з гелієвими кулями - виготовлення паперового декору (гірлянди, конфетті, топери і т.д) - робота з квітами (як додатковий елемент в декорі кульок) - монтаж фотозон та інсталяцій для заходів і не тільки - демонтаж фотозон - створення гарного фотозвіту на смартфон для виконаних робіт - участь в зйомках контенту для соціальних мереж та сайту - супроводження доставки куль та композицій по місту - праця в майстерні: підтримання порядку в студії, формування списка для закупівлі, закупівля/пошук необхідного декору - постійна комунікація з керівником проєкта Досвід роботи - не обов‘язковий! Але якщо у вас є таланти: наприклад, малювання, хоббі пов‘язані з хенд-мейдом, досвід роботи в сфері декору - це все плюси. Буде навчання та стажування (оплачуване). Графік роботи гнучкий. Будемо спілкуватись. Формат роботи - проєктна та декілька годин в день в майстерні. Вихідні будуть але не обов‘язково в суботу та неділю). В перевазі замотивована для розвитку в творчій сфері людина, яка має жаду до праці та креативу. Відповідальність, пунктуальність, працьовитість (особливо якщо потрібно бути в майстерні о 5 ранку:), охайність, почуття смаку, любов до прекрасного - невід‘ємні риси мого пошуку. Обов’язкове проживання в радіусі 2-3 км від Львівської площі, вулиці Обсерваторна.
Мінімальна заробітна плата 6000 грн, але може збільшуватись при збільшенні замовлень. Детальніше відповім на всі питання при зустрічі. Якщо вам дійсно цікаво не просто працювати, а створювати, навчатись в сфері декорування, надихатись роботами кращих світових майстрів, реалізовуваті круті ідеї, бути правою рукою та невід‘ємною частиною проєкту - дзвоніть і ми зможемо зустрітися для спілкування та відповіді на всі питання. Чекаю на вас!