Вакансии Філіп Морріс Україна*

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
https://www.pmi.com

Що ми пропонуємо?

назад на головну >

Після ближчого знайомства із нашою компанією ви будете вражені масштабом нашого бізнесу, розмаїттям того, що ми робимо, та можливостями, які пропонуємо нашим талантам.

Ми допомагаємо рости і розвиватися в компанії. Ми проводимо тренінги, воркшопи для співробітників у сучасних форматах офлайн зустрічей або вебінарів. Наші працівники можуть самі впливати на своє кар'єрне зростання завдяки програмам професійного розвитку.

Ми забезпечуємо комфортні умови праці для усіх. Впродовж 3 останніх років в компанії працює ініціатива - remote work, яка дозволяє офісним співробітникам 1 раз на тиждень за погодженням керівника працювати з дому або з іншого місця з хорошим доступом до інтернету.

У компанії діє широкий спектр пільг та компенсацій для усіх співробітників. Це програми медичного страхування, страхування життя, а також унікальна для українського ринку програма страхування, що покриває лікування критичних захворювань за кордоном. Крім того, Філіп Морріс в Україні пропонує пакет додаткових компенсацій - компенсація харчування, зайнять спортом і відпочинку.