Вакансии Філіп Морріс Україна*

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
https://www.pmi.com

Наші винагороди

Філіп Морріс в Україні - один з найбажаніших роботодавців України, що підтверджують численні дослідження міжнародних авторитетних інституцій.

назад на головну >

Top Employer 2020

Незалежне дослідження, проведене визнаною міжнародною компанією Top Employers Institute

(Амстердам, Нідерланди), показало, що компанія Філіп Морріс в Україні забезпечує виняткові умови праці, виховує і розвиває таланти на всіх рівнях організації. Ми - Найкращий роботодавець саме тому, що прагнемо створити середовище, де багато викликів, але в той же час, багато можливостей , де наші люди можуть розкрити себе та розвивати свої навички в різноманітних командах, галузях бізнесу та країнах. Філіп Морріс в Україні отримує цю винагороду вже сьомий рік поспіль.

Щоб дізнатися більше, відвідайте сайт Top Employers Institute за посиланням https://www.top-employers.com/en/companyprofiles/ua/philip-morris-ukraine/

Один з найкращих роботодавців серед українських студентів та випускників

Філіп Морріс в Україні входить до TOP - 5 FMCG-роботодавців серед українських студентів, про що свідчать результати дослідження «Найкращий роботодавець», проведеного EY - авторитетною міжнародною компанією на ринку професійних послуг. Філіп Морріс в Україні приваблює студентів, перш за все, можливостями для кар’єрного росту, професійного та особистого розвитку, перспективами отримати міжнародний досвід та умовами праці. Ми посідаємо топові місця в цьому рейтингу вже багато років поспіль (з 2013 року), що свідчить про постійне прагнення компанії пропонувати молоді найкращі умови та можливості.