Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
20.12.2019

Менеджер по продажам, по сопровождению продаж, асистент по выписке документов

Укрсервиc, ТД
Торговля оптовая / Дистрибуция / Импорт-экспорт
  • Регион:Винница

Гуртовий відділ ТД «Укрсервіс», який займається продажем техніки та обладнання власного імпорту, запрошує в свою команду МЕНЕДЖЕРА З СУПРОВОДУ ПРОДАЖ.

 

Якщо ти активна (ий), позитивна (ий), вмієш будувати відносини з клієнтами та готова(ий) до розвитку - ми чекаємо на тебе!

 

Тобі доведеться працювати з мережами Епіцентр, Нова лінія, Рона-Маркет та АРС-Кераміка.

 

Що саме доведеться робити?

Надавати консультації по товару (наявність/ціна), обробляти замовлення . Формувати пакет документів по товару для відправки клієнтам. Виписувати первинні докоротності товару у клієнтів. При виникненні рекламацій оформляти та контролювати заміну браку.

 

Попередній досвід роботи оператором в торговій компанії, менеджером з продажу або асистентом з виписки документів допоможе тобі більш швидко вникнути в процес роботи в нашій компанії.

 

Обов'язково впевнене володіння ПК, вміння працювати в програмах office. Бажано вміння працювати в Photoshop.

 

Ми пропонуємо:

  • На випробувальний термін 8000 грн, після - від 10000 і більше, в залежності від виконання показників.
  • Графік роботи: пн.-пт. 09:00-17:30 , чергова субота 1 раз на місяць до 14:00. Оплачувана відпустка та лікарняні, офіційне оформлення.
  • Зручний теплий офіс (Вінниця, С.Зулінскього 44 В.). Так, ми розуміємо, що тобі може здаватися, що то дуже далеко від твого дому. Але багато наших колег мають авто і зазвичай підвозять один одного. Так що дорога - то не велика проблема :)
  • Чай, кава, печиво за рахунок компанії. Маємо й інші «плюшки» :) ...
  • Команда гуртового відділу - дуже дружня та згуртована. Тобі буде комфортно працювати в колі таких колег. Думаю, ти згодна, що то дуже важливо! :)
  • Ймовірно, в тебе є ще безліч запитань. Можеш отримати більше інформації про нас, якщо переглянеш відео https://www.youtube.com/watch?v=yYG4eflH2wY&t=4s та сторінку у ФБ https://www.facebook.com/Ukrservic/

 

Якщо ти дочитала вакансію до кінця та маєш бажання працювати разом з нами - відправляй резюме на e-mail [адрес скрыт]