Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
23.03.2021

Сімейний лікар

Дубрівська сільська рада
Государственный сектор
  • Регион:Новоград-Волынский

Вимоги: Посаду сімейного лікаря може обіймати лікар, який пройшов підготовку в інтернатурі за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина», або лікарі за спеціальностями «Лікувальна справа» і «Педіатрія», що пройшли підготовку у вищих медичних закладах післядипломної освіти за спеціалізацією із сімейної медицини і отримали сертифікат за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина».

Умови праці: Свою професійну діяльність лікар буде здійснювати в новій, щойно побудованій амбулаторії на 1-2 лікаря. Амбулаторія забезпечена всім необхідним, тому лікар не буде перейматись технічним та матеріальним забезпеченням, а матиме можливість займатись тільки медичною практикою згідно своєї професії.
При будівництві амбулаторії передбачено комфортабельне житло для лікаря (2 кімнати, кухня, туалет, душова кімната, ванна кімната, гардероб) з новим ремонтом, безкоштовний опаленням, кондиціонуванням приміщення. Тобто зроблено все для безтурботного проживання та здійснення трудової діяльності лікаря.

Амбулаторія знаходиться в мальовничому селі Дубрівка, Новоград-Волинського р-н. (Баранівський р-н.), Житомирської області.

Обов'язки: Сумлінне здійснення своїх трудових обов'язків.