Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
19.12.2019

Фахівець з питань землекористування

9 500 грн.

Київводоканал, ПрАТ
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Требования: освіта вища/неповна вища, землевпорядкування та кадастр, геодезія та картографія; стандартний пакет Ms Office, як впевнений користувач, робота з оргтехнікою; навички роботи з картографічним матеріалом, публічною кадастровою картою, знання земельного законодавства, досвід роботи з документообігом; комунікабельність, доброзичливість, чіткість у виконанні завдань, пунктуальність, здатність швидко навчатися

 

Обязанности: оформлення земельних ділянок Товариства в оренду, організація роботи з документацією напрацьованою у підрозділі; здійснення збору та подачі документів для оформлення в оренду земельної ділянки; опрацювання звернень юридичних та фізичних осіб з питань землекористування; збір, опрацювання та систематизація у створенні і систематичному поповненні та поновленні довідково-інформаційного фонду підприємства; надання консультативної та методичної допомоги з питань землекористування ( у межах повноважень); участь у підготовці проектів листів, розпоряджень, рішень та річних (квартальних, місячних) планів підрозділу ( у разі необхідності)

 

Условия работы: оптимальні