0 вакансий Winner

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://winner.ua

віннер будівництво

віннер будівництво

«Віннер Будівництво» є частиною «Віннер Груп Україна», що виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу більш ніж 27 років. Заснована у 1997 році, компанія має значний досвід будівництва, а також проведення ремонтних і відновлювальних робіт різноманітних об’єктів комерційної та житлової нерухомості: автосалонів, станцій технічного обслуговування, офісних приміщень, житлових будинків і квартир. Діяльність компанії відзначається високою якістю, майстерністю та професійністю. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості.

віннер фасіліті менеджмент

віннер фасіліті менеджмент

«Віннер Фасіліті Менеджмент» є частиною «Віннер Груп Україна», що виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу більш ніж 27 років. Заснована у 2013 році, компанія надає послуги комплексного обслуговування комерційної та житлової нерухомості в питаннях вентиляції та кондиціонування, водопостачання та водовідведення, підключення до електромереж та електричного обладнання, а також газових мереж. Окрім цього, компанія займається плануванням, прибиранням та озелененням офісних приміщень і територій, а також фізичною охороною, системами відео-нагляду та контролю доступу. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості.

З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.wfm.kiev.ua

віннер проперті менеджмент

віннер проперті менеджмент

«Віннер Проперті Менеджмент» є частиною «Віннер Груп Україна», що виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу більш ніж 27 років. Заснована у 1997 році, компанія надає такі послуги з операцій з нерухомістю як купівля та продаж нерухомості, здача в оренду власної або партнерської житлової та комерційної нерухомості, операції із землею. На сьогоднішній день компанія є власником квартир, офісних приміщень, житлових будинків та комплексів нерухомості у центральних районах Києва та передмісті столиці, загальною площею 11 130 кв.м., які використовуються компаніями «Віннер Груп Україна» або здаються в оренду. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості.

З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті wgu.com.ua