0 вакансий Winner

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://winner.ua

Віннер імпортс Україна

Віннер імпортс Україна

«Віннер Імпортс Україна» є частиною «Віннер Груп Україна», що виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу більш ніж 27 років. Компанія є офіційним імпортером Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Починаючи з 1992 року було імпортовано понад 120 000 автомобілів та сформовано дилерську мережу, яка пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. Задля забезпечення сервісу найвищого рівня всі члени команди «Віннер» проходять навчання у «Віннер Коледж». «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості.

віннер автомотів

віннер автомотів

«Віннер Автомотів» є частиною «Віннер Груп Україна», що виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу більш ніж 27 років. Заснований у 2006 році, мультибрендовий дилерський центр площею 8 400 м², з повним комплексом обслуговування є офіційним представником брендів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Bentley. Сервісну зону обладнано 45 постами, а всі механіки пройшли сертифікацію виробників, мають передове обладнання та володіють актуальними сервісними технологіями. Компанія прагне бути постачальником найбільш широкого асортименту автомобільної продукції та послуг для приватних і корпоративних клієнтів. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості.

З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winnerauto.ua

Порше центр київ аеропорт

Порше центр київ аеропорт

«Порше Центр Київ Аеропорт» є частиною «Віннер Груп Україна», що виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу більш ніж 27 років. Заснований у 2014 році, концептуальний дилерський центр площею 7 300 м² є найбільшим в Україні та у Центральній і Східній Європі офіційним представником Porsche і надає повний комплекс послуг з продажу автомобілів Porsche, оригінальних запчастин та аксесуарів, а також сервісного обслуговування та ремонту. Сервісну зону обладнано 17 постами, а всі механіки та інший сервісний персонал мають передове обладнання та володіють актуальними сервісними технологіями. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості.

З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.kyiv.porsche.ua

Віннер лізинг

Віннер лізинг

«Віннер Лізинг» є частиною «Віннер Груп Україна», що виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу більш ніж 27 років. Заснована 2016 року, компанія надає послуги у таких напрямках як експлуатація транспортних засобів і фінансовий лізинг для міжнародних компаній, партнерів «Віннер Груп Україна», провідних ІТ-компаній та інших юридичних осіб. Програми «Віннер Лізинг» діють для всіх автомобілів брендів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, представлених в Україні. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості.

З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winnerleasing.ua

Jaguar land rover Київ аеропорт

Jaguar land rover Київ аеропорт

Запрошуємо до найбільшого концептуального дилерського центру Jaguar Land Rover в Україні - Jaguar Land Rover Київ Аеропорт. Побудований у відповідності до оригінальної арочної концепції дилерських центрів Jaguar Land Rover, він також є одним із найбільших дилерських центрів у Європі. Новий шоурум представляє весь модельний ряд автомобілів двох легендарних британських брендів.

З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті kyiv.jaguar.ua та kyiv.landrover.ua