Эта вакансия уже завершена
1 месяц назад
06 апреля 2023
Харьковул. проспект Героїв Харкова, 135А.
Група компаній BALEX-Company є національним лідером в комплексному забезпеченні сировиною та технологічними рішеннями підприємств харчової промисловості.
Ми завжди відкриті новим ідеям та разом з тим продовжуємо дбайливо зберігати традиції, яким вже понад 200 років.
Якщо ти з нами, то отримаєш:
- можливості для розвитку,
- кар’єрне та професійне зростання,
- гарантії соціальної захищеності.
Ми постійно розвиваємось та запускаємо нові інноваційні проекти, тому знаходимося зараз у пошуку Економіста.
Задачі, з якими Ви будете працювати: :
- розрахунок планової собівартості на продукцію, аналіз фактичної собівартості;
- розрахунок планово-економічних показників (загальновиробничі витрати, складські, транспортні витрати, витрати на якість, та інші);
- проведення план-фактного аналізу;
- координація та контроль своєчасності підготовки/уточнення/коригування планів Компанії в розрізі періодів (тиждень/місяць/рік);
- аналіз енерговитрат за підрозділами та по підприємству в цілому, розробка заходів з підвищення енергоефективності;
- проведення маржинального аналізу та участь у розробці заходів з підвищення рентабельності продукції;
- консолідація інформації та ведення баз даних;
- підготовка технічних завдань щодо автоматизації функціональних завдань у системі.
Ви наш кандидат, якщо:
- маєте вища економічну / фінансову освіту;
- є досвід роботи на аналогічних посадах на виробничих підприємствах від 2х років;
- розумієте принципи формування планової і фактичної собівартості, принципи управлінського обліку ;
- впевнено володієте пакетом програмних продуктів MS Office (особливо MS Excel), досвід роботи з 1С буде перевагою. ;
- аналітичне мислення, вміння працювати з великими обсягами інформації, уважність, відповідальність, послідовність - це саме про Вас.
Що ми пропонуємо?
- офіційне працевлаштування, гідну своєчасну заробітну плату;
- оплачувані відпустки (24 календарні дні) та лікарняні, є додаткові відпустки;
- графік роботи 5/2 з 8.00 до 17.00 (робота в офісі);
- комфортний офіс у зручному місці (біля ст. м. Захисників України);
- дружню, доброзичливу атмосферу в команді однодумців;
- середовище для постійного професійного розвитку навіть в умовах воєнного часу.
Наши сайти та соціальні мережі:
https://www.facebook.com/goldenmile.gmth/
Стань частиною нашої команди і досягай своїх цілей разом з нами!
Катерина