Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Інженер-конструктор

1 месяц назад
10 февраля 2023
Киевул. Сім'ї Сосніних, 9

Компанія ПроМотор (мережа регіональних цехів з механічної обробки деталей двигуна автомобілів http://promotor.ua) запрошує на роботу інженера-конструктора.

Пропонуємо роботу в штаті Компанії, конкурентний рівень заробітної плати. Хороші умови для професійного і кар’єрного росту. Нормований графік роботи, комфортні умови роботи. Офіс розташований за адресою: м.Київ, вул. Сім'ї Сосніних (район Борщагівки).

Вимоги: повна вища освіта (надаємо перевагу спеціальностям “Металорізальні верстати та системи”, “Технологія машинобудування”, “Інструментальне виробництво”), знання і вміння працювати в програмі “Компас 3D” (робота з листовим матеріалом обов'язкова).

Обов’язки: Проектування виробів різної складності методом прямого чи зворотного інжинірингу; розробка креслень зап. частин для ремонту парку верстатів (по необхідності); розробка технічної документації на виробництво, складання та експлуатацію виробів (3d-моделі, креслення, інструкції по зборці, та інструкції з експлуатації); запуск і супроводження процесу виробництва виробів (розрахунок і замовлення матеріалів, формування заявок на виготовлення виробів/заготовок, збирання і контроль готових виробів),ведення звітності.

В резюме прохання вказати побажання по рівню заробітної плати.

Присилати резюме за адресою: hr@promotor.ua.

Детальна інформація за телефоном:  Показать контакты 050 444-09-00 .


Похожие вакансии по профессиям: