Поиск работы на robota.uaukraine
company-link

Video Editor (postproduction)

AMO
1 день назад
12 августа 2022
Киев Кириллівска

AMO — міжнародна IT-компанія, яка створює продукти та історії для мільйонів користувачів. Маємо своє англомовне медіа, власний відеопродакшн та розробляємо додатки у сфері health & fitness. Ми вважаємо, що світ стане кращим, коли ми розкриємо свої суперсили. Тому AMO допомагає людям знаходити та розвивати їх. Це наша місія. 

Зараз в Amo Pictures ми шукаємо Режисера монтажу (postproduction), який монтуватиме ігрові короткометражні фільми для західної аудиторії. 

Чого ти досягнеш на цій позиції:

  • Спробуєш себе у різних жанрах (трилери, детективи, комедії, мелодрами), та допоможеш нам поглянути на наш формат новим, свіжим поглядом
  • Зможеш впливати на якість продукту, експериментуватимеш в рамках формату, зможеш вносити свої ідеї у монтаж. 
  • Монтуватимеш короткометражкі (до 15 хв) для мільйонної, західної аудиторії

Для цього тобі знадобиться:

  • Впевнене знання Adobe Premiere
  • Досвід монтажу серіалів/фільмів
  • Відчуття ритму
  • Знання англійської на рівні розуміння текстового і аудіо матеріалу: Intermediate. 

Твоїм менеджером буде Head of postproduction team, Артур.

Артур працює в команді АМО вже більше 1,5 року.

Починав він з того, що сам повністю відповідав за весь цикл пост-продакшну роликів, крім звуку (монтаж, корекція кольору, музичний супровід, створення субтитрів). Зараз очолює відділ пост-продакшну, що складається з 8 осіб. 

На попередньому місці роботи Артур працював більше 4 років старшим режисером монтажу телевізійних серіалів для телеканалів Україна та ICTV. 

У ролі режисера монтажу Артур бачить відповідальну людину, для якої монтаж - це те, що приносить задоволення, якій цікаво та важливо робити свою роботу добре та якісно, якій важливо розвиватися у межах своєї професії. Цінує у колегах чесність та працьовитість.

vacancy bottom banner