Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
13.06.2019

Адміністратор відділу дизайну

StarLightMedia/ Старлайтмедиа
Медиа / СМИ

  StarLightMedia - найбільший медіахолдинг у Східній Європі. Більше половини українського ТВ-продукту, який ви бачите на екрані, виробляємо саме ми.

   

  SLM - це не тільки телеканали СТБ, Новий канал, ICTV, M1, M2, ОЦЕ, а ще й центри професійних експертиз, які супроводжують процес створення якісного контенту від розробки ідеї до адаптації формату під екран мобільного телефону.

   

  SLM - це більше 4 000 співробітників, десятки і сотні команд, які не просто знімають і показують шоу, кіно, чи повідомляють новини. Вони щодня розповідають історії, що хвилюють, розважають та надихають, у яких люди знаходять сили та відповіді, завдяки яким можуть відчути себе частиною більшого та спільного.

  Відділ дизайну компанії оголошує конкурс на посаду Адміністратора відділу дизайну.

   

  Що ми плануємо вам доручити?

  • Адміністрування системи управління проектами.
  • Фіксація завдань від проектів продакшена в системі управління проектами Ftrack.
  • Контроль дедлайнів виконання робіт.
  • Забезпечення офісу всім необхідним: замовлення канцтоварів, офсетного і фото паперу, картриджів для принтерів.
  • Прийом вхідних дзвінків. Комунікація з відділами та підрозділами компанії (відділ кадрів, бухглатер, служба охорони, координація і т.д.
  • Подача і контроль виконання заявок в Сервіс-деск з усіх питань, пов'язаних з відділом дизайну: господарчі питання, замовлення транспорту, ремонт меблів тощо.
  • Супровід у виробництві графіки окремих напрямків відділу.
  • Поточне адміністрування трафіку відділу ефірного анонсування і групи сценографіки.
  • Адміністрування системи управління проектами Worksection. Створення завдань в системі. Контроль нейминга і коректності хештегування міток. Створення запитів в систему і супровід акаунтів користувачів. Консультації користувачів про особливості роботи в системі.

   

  Ми готові запросити вас на співбесіду, якщо ви:

  • Маєте вищу технічну освіту та велике бажання працювати у сфері медіа :)

   

  Що ми пропонуємо нашим співробітникам:

  • Ми відповідальна компанія, тому повністю дотримуємось КЗпП, стабільно та чесно виплачуємо заробітну плату, періодично переглядаємо її в бік збільшення, надаємо лікарняні та оплачувані відпустки.
  • Ми прагнемо до того, щоб вам було максимально комфортно на робочому місці на зручній локації в пішій доступності від станції метро «Університет»

   

  Ми завжди намагаємось зробити для наших співробітників трошки більше, ніж повинні - адже розуміємо, яка це важка та відповідальна робота - щодня утримувати біля екрану увагу мільйонів глядачів. Тому додатково організували:

  • піклування про здоров'я у вигляді цілодобового медичного обслуговування та медичного страхування. Крім того, наші співробітники можуть користуватись медичними послугами на пільговій основі в приватних клініках м.Києва
  • зручний графік роботи - з 10:00 до 19:00
  • працюючи у нас, можна отримати дууууже велику знижку на абонемент у спортзал чи туристичну путівку від наших партнерів - і не тільки
  • необмежені можливості для навчання - ми не тільки підтримаємо кожну вашу ініціативу з підвищення професійної кваліфікації (курси, семінари, профільна преса та ін.), але і дамо можливості розширювати і тренувати додаткові навички на численних внутрішніх тренінгах, семінарах та навчальних заходах. У нас працює ціла внутрішня Академія SLM і наших співробітників навчають тільки найкращі експерти та тренери!

   

  Якщо ви маєте бажання приєднатися до нашої команди, використайте цю можливість та відправляйте своє резюме!

  Ми детально вивчаємо кожне резюме, яке до нас надходить, тому не завжди можемо надати зворотній зв'язок так скоро, як ви очікуєте. Але при цьому ми поважаємо ваш час, і якщо протягом наступних 14 днів ми не зв'яжемося з вами, це означатиме, що ми ознайомилися з резюме, але, на жаль, на сьогоднішній день в компанії немає актуальних вакансій, які відповідають вашій кваліфікації та досвіду. Ваше резюме буде додано до нашого кадрового резерву і при появі відповідної вакансії ми запропонуємо її вам для розгляду.