Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

company-link
Вакансия закрыта

Event Manager

Райффайзен Банк
1 месяц назад
18 февраля 2023
Киевул. вулиця Ярославська, 58

PR команда Райффайзен Банк в пошуках Event Manager який розуміється на спонсорських, благодійних проєктах та має досвід організації подій, розуміється на принципах ESG та готовий розвивати цю концепцію в компанії.


 Необхідний досвід:

 • Досвід  роботи  в комунікаціях 
 • Досвід організації подій, конференцій, спонсорських проєктів
 • Досвід взаємодії з асоціаціями, think-tanks
 • Досвід реалізації благодійних проєктів, ESG
 • Володіння українською літературною мовою
 • Знання англійської мови – upper intermediate level

 Буде плюсом:

 • Критичне мислення
 • Почуття гумору
 • Командний гравець

Що ви будете робити:

 • Relationship management 
 • Збір та аналіз інформації
 • Організація подій різного рівня
 • Координація активностей стейкхолдерів  різного рівня від локального до глобального

Ми пропонуємо:

Досвід роботи у великому системному міжнародному бізнесі: робота у великій міжнародній компанії, яка створює різноманітне та інклюзивне середовище для професійного та особистого розвитку співробітників. Потужна спільнота Raiffeisen Bank International, яка складається з високопрофесійних та успішних команд з різних країн.

Стабільний дохід: конкурентоспроможна зарплата та бонуси за ваш особистий внесок, винагорода за участь у реферальній програмі.

Зручний та безпечний формат роботи: гнучкі умови, можливість працювати у гібридній моделі (дистанційно та в офісі). Для виконання своїх обов’язків можна використовувати офіси із безперебійним живленням та наявними бомбосховищами.

Соціальний пакет та програма Wellbeing: 28 днів оплачуваної основної відпустки та додаткові відпустки, медичне страхування, офіційне працевлаштування. Турбота про ментальне та фізичне здоров'я: індивідуальні психологічні сесії та групові лекції, безкоштовні спортивні онлайн-заняття.

Професійний розвиток: обмін знаннями з колегами, у тому числі й з-за кордону, можливість підвищення кваліфікації та перекваліфікація. Участь у внутрішніх відборах. Навчання внутрішнє та зовнішнє. Корпоративні курси та тренінги soft skills у нашій корпоративній академії. Командоутворюючі заходи та участь у соціальних проєктах.

Усі переваги роботи у Райфі - https://raiffeisen.ua/storage/files/raif-benefits-ukr-final-ho.pdf

Про компанію

Ми – Аваль – Райффайзен Банк Аваль – Райффайзен Банк Україна – український банк.

Уже 30 років з перших кроків Незалежності ми створюємо та вибудовуємо банківську систему нашої держави #Разом_з_Україною. Ми були і є одним з найбільших банків країни, надійним плечем для мільйонів українців.

Ми зосереджені на цінностях, які є чітким орієнтиром для дій. У центрі уваги понад 6000 співробітників та клієнти, яких 2,9 мільйона. Ми з повагою ставимось до кожного рішення, кожної історії й кроку наших колег та клієнтів. #Райфкоманда інтегрує принципи різноманіття, рівності та інклюзивності у повсякденну роботу.

Поєднання у роботі принципів людиноцентричності та інновацій – наш шлях. Станьте частиною #Райфкоманди - людей, які будуть з нами в русі інновацій.

Приєднуйтеся до #Райфкоманди!  

Наша команда у соцмережах:

Facebook
Instagram


 
 

Цимбал Тетяна

vacancy bottom banner

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: