Вакансии Райффайзен Банк

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
https://raiffeisen.ua

Райффайзен Банк

зареєстровано 27 березня 1992 р. (до 25 вересня 2006 року — Акціонерний поштово-пенсійний банк «Аваль»).

Починаючи з жовтня 2005 року, Райффайзен Банк Аваль є частиною австрійської банківської групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ». В Австрії це провідний комерційний та інвестиційний банк для 1000 найбільших комерційних клієнтів країни.

У Центральній і Східній Європі дочірні компанії РБІ де-факто охоплюють весь регіон: близько 14,4 млн. клієнтів обслуговуються у більш ніж 3 000 відділень в сегментах корпоративних і приватних клієнтів, а також в інвестиційно-банківській сфері. Крім того, РБІ надає послуги заможним приватним клієнтам в області преміум-банкінгу та приватного банкінгу в окремих країнах регіону.

Райффайзен Банк в Україні

2,5 млн. клієнтiв

отримують широкий перелік
банківських послуг

450 відділень

по всій Україні
станом на 2020 рік

понад 6 000 професіоналів

налiчує сьогоднi
команда Банку

IT у Райффайзен Банку

500 спеціалістів, які працюють за напрямками:
ІТ архітектура та стратегія, системний аналіз ІТ систем, розробка та тестування ПЗ, підтримка ІТ систем, а також ІТ менеджмент та ІТ безпека, у різних містах України.

Працюйте
iз задоволенням!

Працюйте iз задоволенням!

Райффайзен Банк залишається лідером із якості обслуговування в українському банківському секторі. За оцінкою компанії GfK-Україна, яка спеціалізується на дослідженні ринків, репутація Райффайзен Банку перевищує середньоринкову. Вагомі успіхи банку традиційно визнають і в Україні, і за її межами впливові видання та експерти, рейтингові компанії, партнери та клієнти.

За підсумками 2018 року

Банк увійшов у ТОП-20 найкращих компаній-роботодавців країни, також визнано «найкращим роботодавцем
у фінансовій сфері»

у рамках міжнародного дослідження Randstad Employer Brand Research.

Райффайзен Банк — надійний та відповідальний банк із іноземним капіталом, що розвиває відносини з клієнтами на основі довіри та взаємоповаги. Для нас важливий професіоналізм у всьому, тому наші фахівці постійно навчаються, підвищують свою кваліфікацію.

Банк прагне й надалі підвищувати якість обслуговування клієнтів, використовуючи свій досвід та досвід банків — членів групи Райффайзен Банк Інтернаціональ, а також новітні технології.