Вакансии Coca Cola HBC Україна, Вірменія та Молдова

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://ua.coca-colahellenic.com

Ти можеш стати нашим секретним інгредієнтом!

Ми, команда Coca-Cola HBC,
є секретним інгредієнтом нашої компанії

Ми – родина, яка налічує понад 2000 людей, що захоплюються своєю справою
і входять до Coca-Cola HBC в Україні, Вірменії і Молдові, та є невід’ємною частиною Coca-Cola HBC, найбільшого у світі ботлера і партнера The Coca-Cola Company.

Вірменії і Молдові, та є невід’ємною частиною Coca-Cola HBC, найбільшого у світі ботлера і партнера The Coca-Cola Company.

Наша щоденна місія полягає у тому, щоб втамовувати спрагу понад 600 мільйонів споживачів, яким ми пропонуємо на вибір понад 190 легендарних світових і улюблених локальних брендів, щоб бути поряд у ті моменти, які є дійсно важливими для них, 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Ми – справді сильна і талановита команда, яка досягає найкращих результатів, навчаючись і здобуваючи перемоги щодня, у 28 країнах, на 3 континентах. Запорукою нашого успіху є командна робота у великій родині, яка базується на принципі: «Один за всіх,
і всі – за одного!»

Кожна перемога є «нашою»

Ми захоплюємося тим, що ми робимо.

Нас мотивують широкі можливості для навчання, які надає компанія, мультинаціональне середовище та унікальні перспективи професійного зростання.

Наше прагнення досягати лише найвищих результатів спонукає нас до постійного самовдосконалення та максимальної реалізації нашого потенціалу. Лідерство, яке базується на підтримці, надихає нас брати на себе повну відповідальність за свою роботу і професійне та особистісне зростання разом із бізнесом.

Ми турбуємося про майбутнє

Ми також робимо усе для того, щоб бути впевненими у тому, що ми є спільнотою, частиною якої хочеться бути. Ми – родина з великими амбіціями, але ми підтримуємо одне одного, покладаємося одне на одного та надихаємо задля позитивного спільного впливу. Успіхи кожної команди у бізнесі, наші зобов’язання щодо забезпечення стабільності і підтримки спільнот, до яких ми належимо і у яких працюємо – це те, що викликає у нас почуття гордості.
Кожен з нас пишається своїм вкладом у нашу компанію, яка відповідно до індексу Доу-Джонса, є світовим лідером у індустрії напоїв уже 4 роки поспіль.

зобов’язання щодо забезпечення стабільності і підтримки спільнот, до яких ми належимо і у яких працюємо – це те, що викликає у нас почуття гордості.
Кожен з нас пишається своїм вкладом у нашу компанію, яка відповідно до індексу Доу-Джонса, є світовим лідером у індустрії напоїв уже 4 роки поспіль.

Якщо ви прагнете побудувати кар’єру, яка дозволить максимально реалізувати ваш потенціал, працювати у команді професіоналів
і вписати своє ім’я в історію компанії Coca-Cola HBC, тодi приєднуйтесь до нашої великої родини в Україні, Вірменії та Молдові!