Вся необхідна інформація під час війни ukraine flag

Поиск работы на robota.ua
Удаленная работа

Junior DevOps Engineer (AWS)

Softcery
3 недели назад
15 июля 2022
Львов

Привіт!

Ми – команда Softcery. Ми займаємося розробкою, розгортанням і масштабуванням комплексних SaaS застосунків в сферах електронної комерції і фінансів.

Ми шукаємо талановитого і мотивованого Junior DevOps Engineer-а, разом з яким ми зробимо інфраструктуру наших проектів ще більш надійною, а процес DevOps ще більш гнучким і developer-friendly.

Як це буде?

  1. Ти будеш тісно співпрацювати з засновником компанії (який за сумісництвом є SRE інженером) та проектними командами.
  2. Ти будеш відповідати за створення, оптимізацію і масштабування хмарної інфраструктури на AWS за допомогою стеку Hashicorp (Terraform та інші).
  3. Ти будеш займатися налаштуванням і підтримкою ефективного і developer-friendly процесу DevOps задля забезпечення регулярних та надійних production релізів.
  4. Одним з найважливіших (і найскладніших) завдань буде створення і підтримка надійного процесу моніторингу і алертингу інфраструктури та розгорнутого застосунку.
  5. Ти зможеш працювати у зручний тобі час, а також брати вихідний будь-коли на будь-яку тривалість і не страждати, якщо не виспався, втомився або просто не в настрої.
  6. Ти матимеш 26 оплачуваних будніх днів відпустки та 20 днів оплачуваних лікарняних на рік, а також вихідні в Українські державні свята.

Вимоги

  1. Англійська рівня B1 або краще.
  2. Практичний досвід створення хмарної інфраструктури на AWS за допомогою Terraform.
  3. Практичний досвід розгортання контейнеризованих (Docker) застосунків з AWS ECR, ECS і EC2, статичних сайтів з S3 і CloudFront, налаштування логування і моніторингу з CloudWatch Logs, Metrics & Alerts, налаштування VPC і нетворкінгу.
  4. Базові знання програмування. Досвід в Go і JavaScript буде плюсом.

Якщо тебе зацікавила вакансія і ти вважаєш, що дійсно підходиш на цю позицію, надсилай своє резюме і будемо раді познайомитися на інтерв’ю!

Shterma Kateryna