Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
14.10.2021

Стажер JUMP into life (Продажі)

lifecell
Телекоммуникации / Связь

  JUMP into life:) – це соціально-освітня програма, яка залучає талановиту молодь та сприяє розвитку майбутніх українських професіоналів. Участь в програмі безкоштовна, гнучкий графік розробляється індивідуально з персональним ментором, щоб студент міг продовжувати навчання. 

  Під час програми студенти знайомляться з повним циклом ведення бізнесу, реалізують практичні завдання, навчаються фокусуватися на досягненні індивідуального результату та занурюються в культуру роботи міжнародної компанії.

  Ми допомагаємо молодим талановитим студентам отримати практичні навички для успішного старту кар’єри. За 13 років існування програми в ній взяли участь приблизно 400 джамперів та кожен третій студент отримав пропозицію працевлаштування.

  Програма включає:

  • 4 місяці практичних завдань;
  • 8 годин на тиждень; 
  • підтримка індивідуального ментора;
  • відпрацювання навичок та практичних знань.

  Наші локації: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків та інші міста України.

  Етапи реалізації:

  15 вересня 2021 - 31 грудня 2021 – відбір учасників програми, який включає отримання та опрацювання заявок на участь у програмі, телефонні співбесіди, інтерв’ю з менторами та фінальну бізнес гру.

  28 січня 2022 – відкриття програми.

  31 січня 2022 – 27 травня 2022 – виконання практичних завдань під керівництвом ментора за погодженим графіком; проходження теоретичних тренінгів.

  03 червня 2022 – захист фінальних робіт.

  lifecell запрошує приєднатися до JUMP into life:) 2022!

  Заповнюйте анкету та завантажуйте своє резюме за посиланням: https://www.lifecell.ua/jump

  НАША КОМАНДА ЧЕКАЄ САМЕ НА ВАС!