Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
27.09.2019

Провідний юрисконсульт

lifecell
Телекомунікації / Зв'язок

  Сфера відповідальності посади:

   

  Правове забезпечення комерційної діяльності Товариства, яке спрямоване на захист його прав і законних інтересів, правильне застосування й дотримання вимог законодавства Товариством при здійсненні ним своєї діяльності, зокрема супроводження запуску нових послуг та продуктів компанії.

   

  Функціональні обов'язки:

  1. Правова підтримка і супроводження діяльності компанії у сфері маркетингу, запуску та подальшому супроводі нових послуг та продуктів компанії.
  2. Юридичний аналіз проектів документів, договорів, рекламних матеріалів, визначення правових ризиків, надання рекомендацій та консультацій.
  3. Аналіз та юридична оцінка договорів з питань господарської діяльності компанії (ліцензійні договори, про надання послуг тощо), висновків про їх відповідність вимогам законодавства та фактичним домовленостям із контрагентами.
  4. Підготовка відповідей на запити Антимонопольного комітету України та інших державних органів, підготовка скарг, претензій тощо.
  5. Моніторинг і аналіз діючого українського та міжнародного законодавства та робота щодо ознайомлення працівників з нормативно-правовими актами, які стосуються їх діяльності, а також із змінами в законодавстві.
  6. Надання правової оцінки внутрішнім документам щодо забезпечення діяльності компанії (накази, політики, інструкції тощо).
  7. Надання правових консультацій підрозділам компанії функціональної групи маркетингу та продажів.

  Вимоги:

  Вища юридична освіта

  Мінімум 2 роки досвіду у сфері права на комерційних підприємствах.

  Знання англійської мови на рівні ненижче upper-intermediate.

  1. Досвід роботи з правом інтелектуальної власності, досвід роботи у сфері IT та телекомінікацій є перевагою.
  2. Обов'язкове знання господарського, конкурентного, цивільного законодавства, права інтелектуальної власності, законодавства у сфері реклами, та інших сфер права, що пов'язані з юридичною підтримкою комерційної діяльності підприємства.

  Презентаційні навички.

  Аналітичний склад розуму, самостійність та відповідальність, здатність та бажання розвиватися і навчатися новому, комунікабельність, лояльність до компанії.