Работал в 7 компаниях   5 лет 3 месяца

Юридические услуги, Автомобильная промышленность и Автобизнес, Государственный сектор

юрист

приватна практика

Юридические услуги

8 месяцев

03.2021 - по настоящее время

Надання юридичних послуг: консультація, складання процесуальних документів, представництво в судах та інших державних органах

юрисконсульт

тов авто

Автомобильная промышленность и Автобизнес

1 год 4 месяца

05.2019 - 08.2020

надання юридичних консультацій, робота з договорами (складання та аналіз договорів), ведення внутрішнього реєстру, представництво клієнта в державних органах, реєстрація підприємства, юридичний супровід підприємств.

головний юрисконсульт

юридична фірма

Юридические услуги

1 год 6 месяцев

06.2018 - 11.2019

прийомом громадян, надання юридичних консультацій, проведення переговорів з клієнтами, робота з договорами (складання та аналіз договорів), написання скарг, запитів, заяв, позовів, клопотань, ведення внутрішнього реєстру, представництво клієнта в державних органах, реєстрація та ліквідація підприємств, юридичний супровід підприємств та іноземних громадян, отримання посвідок на постійне та тимчасове проживання, робота з страховими, міграційними службами, ДМС, ДФС, судами, Національною поліцією України, Мініекономіки України, банки, робота з державними органами та клієнтами в інших містах України(відрядження).

слідчий

правоохоронні органи

Государственный сектор

1 год 1 месяц

04.2017 - 04.2018

робота з законодавчою базою, робота з великим обємом інформації, формування матеріалів кримінальних справ, внесення даних в електронну базу, розслідування злочинів, робота з державними органами в тому числі з судами та прокуратурою, формування на надсилання запитів/відповідей, представницвто в судах/прокуратурі.

Юрисконсульт

МО"Захисту прав громадян україни"

Юридические услуги

6 месяцев

10.2016 - 03.2017

Займався прийомом громадян, надання консультацій, робота з законодавчою базою, розробка проекту внесення змін в закон України, робота з державними органами, співпраця з народними депутами України, написання скарг, запитів, заяв, позовів, клопотань, ведення внутрішнього реєстру, представництво клієнта в державних органах.

Юрисконсульт

ПАТ "Укрпластик"

Юридические услуги

6 месяцев

05.2016 - 10.2016

надання консультацій, проведення переговорів з клієнтами, робота з договорами (складання та аналіз договорів), написання скарг, запитів, заяв, позовів, клопотань співпраця з адвокатськими обєднаннями, ведення внутрішнього реєстру, представництво клієнта в державних органах.

державний виконавець

ВДВС Шевченківського РУЮ у м. Києві

Государственный сектор

5 месяцев

01.2016 - 05.2016

прийомом громадян, надання юридичних консультацій, формування запитів, ведення внутрішнього реєстру, формування виконавчого провадження, внесення інформації в електронну базу, робота з державними органами.

Учился в 1 заведении

НАУ

право

Київ, 2015

Владеет языками

Английский

ниже среднего

Дополнительная информация

Додаткові відомості

Досвідчений користувач: з програмою "Дело", MS Office (Word, Exсel, PowerPoint), навички роботи з Internet.

Володію українською(вільно) та англійською( базово ) мовами.

Маю водійське посвідчення: А,В,С.

Особисті якості:Маю відмінні організаторські та комунікабельні здібності.Знаходжу спільну мову з кожним.Відповідально підходжу до виконання поставлених завдань. Вмію швидко діяти в стресових ситуаціях, приймати рішення і нести за них відповідальність.

-відповідальний

-ініціативний

-швидко вчуся

-безконфліктний

Інтереси та хоббі:У вільний час займаюсь спортом. та приймаю участь в політичних проектах

Богдан

Юрисконсульт

Киев

29 лет

Активно ищет работу

полная занятость

Обновлено 22 часа назад