Работала в 9 компаниях   37 лет 11 месяцев

IT, Медиа / СМИ, Торговля розничная / Retail, Промышленность и Производство

Копірайтер, контент-менеджер

Smart Media Systems Ukraine

IT

3 года 7 месяцев

08.2018 - 02.2022

Працювала в міжнародній компанії Smart Media Systems Ukraine - з серпня 2018 по лютий 2022 року копірайтером, контент-менеджером. В мої обов'язки входило написання постів для сторінок соцмереж (Facebook, Instagram), а також постів для рекламних кампаній у Facebook та Google.Працювала над блогом компанії у WordPress. Разом з дизайнерами та розробниками створювала структуру лендингів та наповнювала текстом.Маю досвід роботи із SEO копірайтингом (блог, лендiнги, метатеги)Можу писати тексти на будь-яку тематику. Маю навички роботи з Word, WordPress, Exel.Вільно володію українською та російською мовами.Після початку війни працювала редактором телеграм-каналу.

Копірайтер, модератор

Персональні замовники, Фріланс

Медиа / СМИ

5 лет

09.2013 - 08.2018

Виконувала персональні замовлення щодо написання унікальних текстів для сайтів різного направлення, у тому числі будівельних, меблевих, косметичних тощо.Можу писати тексти на будь-яку тематику.

Наповнювала сайти, працювала з Word Press.

Приватний підприємець

ПП Пилипчук

Торговля розничная / Retail

1 год 8 месяцев

01.2012 - 08.2013

Займалася продажами продуктових товарів. Підтримувала сімейний бізнес. Маю досвід ведення переговорів та укладання договорів з керівниками та менеджерами компаній. Вмію організувати роботу, орієнтуючись на потреби покупців. Забезпечувала контроль поставок, вела бухгалтерію, відповідала за своєчасну звітність для Податкової інспекції та Пенсійного фонду.

Продавець-консультант

ТОВ ФОЗЗІ-ФУД, Запоріжжя

Торговля розничная / Retail

11 месяцев

12.2010 - 10.2011

Консультація покупців та продаж продуктів. Викладка товару, згідно планограми.На посаді неодноразово отримувала премії, згідно програми "Таємний покупець".Маю навики спілкування з людьми, не конфліктна, вмію знаходити компроміси та правильний підхід до кожного покупця.

Продавець-консультант

Гастроном "Десна", Київ

Торговля розничная / Retail

2 года 8 месяцев

11.2006 - 06.2009

Продаж кондитерських виробів. Займала посаду старшого продавця відділу. В мої обов'язки входили:- укладання договорів з постачальниками, менеджерами, супервайзерами- займалася ціноутворенням товару- робота з касовим апаратом, складання Х- та Z-звітів- організація та проведення переобліків- регулярна звітність керівництву.

Приватний підприємець

ПП Пилипчук

Торговля розничная / Retail

7 лет 10 месяцев

02.1999 - 11.2006

Займалася роздрібною торгівлею на фіксованому податку промислових товарів, жіночого та дитячого одягу. Регулярно подавала звітність у Податкову інспекцію.Маю навички спілкування з людьми. Відповідально відношусь до своїх обов'язків. Можу знаходити нові джерела для розвитку, уклала багато договорів з постачальниками, що допомогло розвитку бізнесу.

Старший інженер ВПтЗ

Меблевий комбінат, Ромни

Промышленность и Производство

10 лет 7 месяцев

08.1988 - 02.1999

Після закінчення Львівського лісотехнічного інституту почала працювати на Роменському меблевому комбінаті. Спочатку контролером ВТК, щоб краще дізнатися технологію виробництва меблів. Потім займала посаду майстра наборки шпону та розкрію ДСП. Через два роки була переведена на посаду старшого інженеру Відділа Праці та Зарплати, на якій працювала до самого звільнення за власним бажанням.Одночасно виконувала обов'язки касира та економіста.

Студент

Лісотехнічний інститут, Львів

Промышленность и Производство

4 года 10 месяцев

09.1983 - 06.1988

Отримала вищу освіту по спеціальності інженер-технолог з деревообробки.

Секретар керівника

Роменський меблевий комбінат

Промышленность и Производство

1 год 1 месяц

08.1982 - 08.1983

Займалася діловодством. Маю навики роботи з офісною оргтехнікою.

Ключевая информация

Впевненний користувач комп'терної техніки. Швидкість набору вище 250 знаків за хвилину. Працюю з Exel, в WordPress, Word. Вмiю користуватися Serpstat та іншими сервісами, пов'язаними з SEO.

Особисті якості:

Високий ступінь відповідальності, вмію керувати своїми емоціями, стресостійка.Здатна самостійно знаходити стимули для професійного розвитку, ефективного виконання завдань.Прагну до самопізнання та саморозвитку, швидко орієнтуюсь у пошуку необхідної інформації, розширюю свій світогляд, цілеспрямована

Училась в 1 заведении

Лісотехнічний інститут

інженер-технолог по деревообробці

Львів, 1988

Владеет языками

Английский

базовый

Русский

свободно

Может проходить собеседование на этом языке

Может проходить собеседование на этом языке

Украинский

родной

Может проходить собеседование на этом языке

Может проходить собеседование на этом языке

Курсы, тренинги, сертификаты

SKWOT Курсы "Копірайтер у рекламі" (2022)

Київ, 2022

Поглибила знання копірайтера та отримала навички у сфері реклами

Вікторія Борисівна

Контент менеджер

Запорожье

58 лет

Активно ищет работу

полная занятость

Обновлено 18 часов назад