Найти
Где буду работать
Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании Банки

Найти компанию

IdeaBank

Premium

ПАТ "Ідея Банк" працює на ринку України вже 23 роки та входить до складу однієї з найбільших у Східній та Центральній Європі фінансових груп - Getin Holding S.A, Республіка Польща.

КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК

Premium

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» — успішний універсальний банк, який працює на фінансовому ринку вже 23 роки поспіль та надає повний спектр сучасних банківських послуг для всіх категорій корпоративних та приватних клієнтів по всій території України.

КРЕДОБАНК, ПАТ

Premium

ПАТ "КРЕДОБАНК" - це банк з найбільшою польською інвестицією у банківську установу України. На сьогодні структура акціонерного капіталу ПАТ "КРЕДОБАНК" це інвестиції стратегічного акціонера PKO Bank Polskі SA.

Первый Украинский Международный Банк, ПАО / ПУМБ

Premium

Первый Украинский Международный Банк, ПАО / ПУМБ

Морской, Банк

АО «Севастопольский Морской банк» (лицензия ЦБРФ №3528 от 13.04.2015 г.) на сегодняшний день является единственным самостоятельным банком в г. Севастополе.

CREDITWEST BANK JSC

CREDITWEST BANK JSC is one of the investments of Altinbas Holding. CREDITWEST BANK provides all up-to-date banking services for individual and corporate clients distinguished with high quality, deep business understanding and dynamics.

Dukascopy Bank SA

Dukascopy Bank SA is a Swiss Bank active in foreign exchange trading.

DV Bank

DV Bank – це молодий амбіційний банк, який було створено для того, щоб надавати клієнтам фінансові послуги та консультації найвищої якості.

1
2
3
4
5
6
7
8
Следующая