23.01.2017

Провідний інженер (керівник групи) групи серверних ресурсів та моніторингу відділу обробки даних служби інформаційних технологій

Транспорт и Логистика
Работа в Провідний  інженер (керівник групи) групи серверних ресурсів та моніторингу відділу обробки даних служби інформаційних технологій
полная занятость

Описание вакансии

( 1 штатна одиниця)

 

Характеристика посади:

 

Умови праці - нормальні.

 

Графік роботи - щоденно.

 

Посадові обов'язки:

 

  • Організовувати роботу підпорядкованого особового складу для забезпечення справного, надійного та безперервного функціонування, проектування та розгортання мережевого та серверного обладнання, систем збереження даних, мережі збереження даних (SAN), систем моніторингу апаратного забезпечення, програмних додатків, ІР-базованих інженерних систем в частині ІТ.
  • Здійснювати проектування, розгортання та технічну експлуатацію служби DNS в інтеграції з DHCP, служби каталогів, служби відділеного доступу, платформи віртуалізації.
  • Здійснювати проектування, розгортання та технічну експлуатацію поштової інфраструктури, мережі Інтернет, файлового ресурсу, служби розгортання програмного забезпечення та оновлень, апаратури безперебійного електроживлення обладнання серверних та комутаційних приміщень, системи резервного копіювання.
  • Контролювати і оцінювати якість виконання посадових обов'язків працівниками групи, оперативності і своєчасності виконання технологій, дотримання діючих правил та інструкцій.
  • Розслідувати випадки відмов і несправностей підпорядкованих обладнання та систем, порушення правил прийняття та передачі змін, оперативності і своєчасності в ліквідації неполадок та збоїв, порушення правил радіообміну, порушення правил пожежної безпеки, вживати заходи по усуненню причин цих порушень.
  • Виконувати роботи, безпосередньо пов'язані із збереженням, обробкою, видаванням матеріальних цінностей на складах, базах, сховищах, камерах зберігання, коморах і т.д.
  • Організовувати технічне навчання з особовим складом групи, складати плани навчання, перевіряти засвоєння матеріалу та рівень знань працівників.

 

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

 

Освіта - повна вища освіта відповідного напрямку підготовки спеціаліст (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера І категорії - не менше 2-ох років.

 

Спеціальні навички та знання - знання апаратної складової серверного та мережевого обладнання, принципи функціонування та адміністрування інфраструктурних ІТ-систем (Active Director, DNS, DHCP, електронна пошта), принципи адміністрування операційних систем сімейства Windows Server та Linux, принципи функціонування та адміністрування системи моніторингу ІТ-систем та обладнання, правил використання ліцензійного програмного забезпечення.

 

Особистісні характеристики - доброзичливість, комунікабельність, відповідальність.

 

Контактное лицо: Ірина

Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре, все вакансии этой компании актуальны и проверены.

Держать руку на пульсе

Получать рассылку на новые похожие вакансии

Начните поиск
с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников
в базе резюме еще до размещения вакансии

Зарегистрируйтесь и создайте резюме

Создать резюме Уже зарегистрированы?